Leave Your Message
010203
PËR NE
600-450shb

ÇFARË BËJMË NE

Hebei Natai Chemical Industry Co., Ltd. ndodhet në rrethin Industrial Circular Chemical, Shijiazhuang, kryeqyteti i Provincës Hebei, Kinë. Është një prodhues i përbërjes monopersulfate të kaliumit që integron R&D, prodhimin, marketingun dhe shërbimin. Investimi i përkushtuar i Natai Chemical do të ndërtojë një sipërmarrje miqësore me mjedisin, me orientim teknologjik në zhvillim për t'i shërbyer më mirë të gjitha sferave të jetës. Produktet e kompanisë kanë performancë dhe cilësi të mirë, dhe eksportohen në të gjitha anët e botës.

Shiko më shumë

Mëso më shumë

Buletinet tona, informacionet më të fundit rreth produkteve tona, lajmet dhe ofertat speciale.

Na kontaktoni
ikona01iw9

VLERAT THELBËSORE

Siguria, cilësia dhe efikasiteti

icon02upd

KONCEPTI MENAXHIMI

Menaxhimi i rreptë, shërbim cilësor, cilësia së pari, reputacioni i pari

icon03p3h

SHPIRTI NDËRMARRJES

Largohuni pragmatikë, të bashkuar dhe ecni përpara.

logo (2)dtf

APLIKACIONET

0102

Lajme