Leave Your Message
010203
010203
ЗА НАС
600-450shb

ШТО ПРАВИМЕ

Hebei Natai Chemical Industry Co., Ltd. се наоѓа во Кружниот хемиски индустриски округ, Shijiazhuang, главниот град на провинцијата Хебеј, Кина. Тој е производител на калиум моноперсулфат соединение кое интегрира истражување и развој, производство, маркетинг и услуги. Посветената инвестиција на Natai Chemical ќе изгради еколошки, технолошки ориентирано претпријатие во развој за подобро да им служи на сите сфери на животот. Производите на компанијата имаат добри перформанси и квалитет, а се извезуваат во сите делови на светот.

Гледај Повеќе

Научи повеќе

Нашите билтени, најновите информации за нашите производи, новости и специјални понуди.

Контактирајте не
икона01iw9

ОСНОВНИ ВРЕДНОСТИ

Безбедност, квалитет и ефикасност

icon02upd

КОНЦЕПТ ЗА УПРАВУВАЊЕ

Строго управување, квалитетна услуга, квалитет на прво место, углед на прво место

икона03p3h

ПРЕТПРИЈАТИВЕН ДУХ

Далеку прагматични, обединети и напредуваат.

лого (2)dtf

АПЛИКАЦИИ

0102

Вести